Kas mes?


 

Mes esame „Digital Academy“ – vieninteliai sertifikuoti Google lektoriai Lietuvoje ir skaitmeninės rinkodaros profesionalai, kuriems kasdienis domėjimasis interneto reklamos naujovėmis bei galimybėmis yra tapęs gyvenimo būdu. Susibūrėme tam, kad pasidalintumėme savo žiniomis, išmokytumėme naudotis efektyviausiais skaitmeninės komunikacijos kanalais ir padėtumėme augti Tavo įmonei.

Savo veiklą pradėjome 2013 m. siekdami pagilinti Lietuvos rinkodaros specialistų žinias apie Google ir jo produktus. Per tą laiką užaugome ir šiandien siūlome platų mokymų spektrą – nuo Google Analytics iki komunikacijos socialiniuose tinkluose. Taip pat konsultuojame įmones strateginiais ir taktiniais skaitmeninės komunikacijos klausimais, padedame optimizuoti Google Ads, Analytics paskyras, atliekame nepriklausomą šių paskyrų auditą.

Ką mes veikiame?

ATVIRI MOKYMAI

Tikriausiai žinai, kad XXI a. nebeužtenka tik būti Google. Su „Digital Academy“ išmoksi, kaip būti Google ir kituose skaitmeniniuose kanaluose. Oganizuojame įvairių lygių teorinius ir praktinius mokymus, kuriuos veda patyrę skaitmeninės rinkodaros profesionalai. Mokymų metu atrasi efektyviausias interneto rinkodaros priemones ir išmokti jas taikyti praktikoje. Visiškai nesvarbu, ar žengi pirmuosius žingsnius skaitmeninėje komunikacijoje, ar sieki gauti Google sertifikatą, mes padėsime tau tobulėti.

VIDINIAI MOKYMAI

Net tuo pačiu verslu užsiimančios įmonės yra labai skirtingos – skiriasi jų vertybės, klientai, darbuotojų žinios. Dėl šios priežasties organizuojame vidinius mokymus, skirtus konkrečios įmonės darbuotojų kompetencijoms pagilinti. Iš visų „Digital Academy“ siūlomų mokymų padėsime atrinkti aktualiausias temas, sudarysime programą, nustatysime darbuotojų žinias ir parengsime įmonei pritaikytą mokymų medžiagą. Mokymuose teoriją deriname su praktika, o praktiką – su teorija, tad mokymų dalyviai įgis tokių žinių, kokių neras nė viename vadovėlyje ar Google paieškoje.

KONSULTACIJOS

Kasdien kalbame, mąstome ir patys mokomės apie rinkodarą Google ir kituose skaitmeniniuose kanaluose. Todėl mums patinka dalintis savo patirtimi ir žiniomis su kitais. Galbūt ieškai efektyviausių skaitmeninės rinkodaros kanalų, nori, kad tavo įmonė būtų labiau matoma Google paieškoje ar tiesiog turi specifinį klausimą, susijusį su Google produktais, – nedvejok ir susisiek su mumis. Viena strateginė arba taktinė konsultacija su „Digital Academy“ profesionalu sutaupys daugybę brangaus laiko ir įneš gaivaus oro gurkšnį į tavo įmonės rinkodarą.

AUDITAS

Net tikriems reklamos vilkams Google Adwords sistema užmina daugybę galvosūkių – ar parinkti teisingi (ir teisėti) raktiniai žodžiai, ar reklamos kampanijos vykdomos efektyviai ir ar jos atsiperka. „Digital Academy“ specialistai gali objektyviai visa tai įvertinti ir pateikti savo įžvalgas dėl Google AdWords paskyros tvarkymo. Kaip nepriklausomi ekspertai taip pat galime dalyvauti teisminiuose ginčuose ir pateikti išvadas dėl raktažodžių panaudojimo teisėtumo.
X
preloader