Paskelbta

Digital Academy plečia teritoriją: Estija

Ar žinote, kad Taline prie kai kurių automobilių žiedų kaba užrašas “galima apvažiuoti ne daugiau 5 kartų”? Na gerai, nekaba, čia tik dar vienas juokelis apie neitin greitus mūsų brolius estus.

Kodėl aš čia apie juos? Todėl, kad porai dienų netekom savo direktoriaus Tado, jis tik skambina, tik linkėjimus siunčia, tik linksminasi, tik saulutėje kaitinasi toj Estijoj būdamas.

Štai šitaip jo kaitinimasis atrodo:

tadas_talinas1

Pagal pėdsakus prie Tado kojų ir šypseną galima spėti, kad jis linksmai sau čiuožinėja ir kitom smagybėm ten užsiima, bet žinokit, jis ten dirba smarkiai ir daug.

Na, gana velti žodžius. Žiūrėkit: DIGITAL ACADEMY ATIDARO SAVO MOKYMŲ CENTRĄ ESTIJOJE!

Taline šią savaitę vyko renginys-susitikimas-diskusija, kuriame dalyvavo agentūros, Digital Academy, sertifikuoti treneriai iš Estijos ir Google atstovai. Visi susėdę aptarė poreikius, lūkesčius, norus ir svajones, ir nusprendė: „DAROM“.

Taigi jau balandžio mėnesį prasidės linksmybės. Turėsime visą metų ketvirtį pasibandymui, ar viskas gerai, turėsime bendrą lietuvių ir estų sertifikuotų Google trenerių darbą ir, žinoma, pirmuosius Google  AdWords ir Google Analytics mokymus!

Mes, žinokit, žiauriai džiaugiamės ir tikimės, kad viskas pavyks. Prašome ir jūsų, kad laikytumėt čiūrikus, nes tai atsilieps ir mūsų mokymų kokybei: juk prie dabartinių lektorių komandos prisideda dar dvi geros galvos iš Estijos, kurios padės plėsti ir tobulinti mokymus tiek Lietuvoje, tiek ten.

Štai tokia trumpa, bet labai linksma ir viltinga gaida aš ir baigiu šios dienos įrašą ir bėgu į Google Tag Manager ir Remarketingo mokymus su Ryčiu. Kas nespėjot – pavėlavot, registruokitės kitam kartui! 😉