Peršokti į kitą

2018, Spalio

Rūšiavimas

Rūšiuoti pagal:

Data

Data

Splava

24SpaVisa dienaE-mail MarketingSu Pauliumi Milišausku

Renginio aprašymas

Pamiršk tuos, kurie sakė, kad elektroninis paštas ir naujienlaiškių siuntimas yra reklamos atgyvena. Kasdien milijonai bendrovių visame pasaulyje investuoja į šį efektyviausią pardavimų skatinimo kanalą ir uždirba daugiau nei jų konkurentai. Kodėl tu negali padaryti to paties?

Šiuose mokymuose teorijos mažiau nei praktikos. „Digital Academy“ skaitmeninės rinkodaros specialistai pasidalins visomis savo žiniomis apie naujienlaiškių kūrimą ir siuntimą. Mokysiesi iš geriausių pavyzdžių, sužinosi, kaip surinkti kontaktų bazę, išmoksi parašyti gerą naujienlaiškį, analizuosi savo įmonės duomenis ir situacijas. Jeigu tavo bendrovė vis dar nesinaudoja el. pašto reklama, nagrinėsi tipinius pavyzdžius, o grįžęs po mokymų galėsi pats sukurti el. pašto rinkodaros strategiją.

Iš naujo atradęs neribotas elektroninio pašto galimybes, greitai padidinsi savo įmonės pardavimus.

Laikas

Visa diena (Trečiadienis)

Adresas

Kalvarijų g. 137 E, Vilnius

Renginį organizuoja

Digital Academy

eg. noone[at] thismail.com

25SpaVisa dienaDisplay Network & RemarketingSu Ryčiu Meškausku ir Milda Prušinskaite

Renginio aprašymas

Google vaizdinės reklamos tinklas (GDN) – puikus būdas ne tik sustiprinti prekės ženklo žinomumą, papildyti Google paieškos kampanijas, bet ir gauti papildomų konversijų iš tų interneto vartotojų, kuriems jūsų paslaugos tikriausiai įdomios, tačiau jie nesugalvoja jūsų ieškoti! Mokymuose gilinsimės į GDN galimybes, ieškosime būdų surasti tinkamą auditoriją jūsų verslui ir netgi galėsime sukurti vieną kitą reklaminį skydelį!

Apibūdinti pakartotinę rinkodarą trumpai galima taip: tai galimybė „pagauti“ svetainėje jau buvusius lankytojus ir jiems teikti įvairius pasiūlymus pagal tai, ką jie jūsų svetainėje nuveikė: tiesiog apsilankė, įsidėjo prekių į krepšelį, užpildė kontaktinę formą, pirko ir t.t. Pakartotinė rinkodara taikoma tiek Google vaizdinės reklamos tinkle, tiek paieškoje. Be to, galima taikyti reklamą žmonėms, kurie matė jūsų įkeltą vaizdinę medžiagą Youtube svetainėje!

Laikas

Visa diena (Ketvirtadienis)

Adresas

Kalvarijų g. 137 E, Vilnius

30Spa - 31Visa dienaGoogle Tag Manager: 2 dienosSu Juliumi Fedorovičium

Renginio aprašymas

Pristatome “The Next Big Thing” skaitmeninėje rinkodaroje ir analitikoje – Google Tag Manager. Tai įrankis, leidžiantis be programuotojų pagalbos svetainėje patalpinti remarketingo kodą, įdiegti Google Analytics, sekti Facebook „Like“ mygtukų paspaudimus, nuorodų paspaudimus ir daugybę kitų galimybių. Visa tai iš karto pritaikysi praktiškai – kiekvienas dalyvis gali dirbti su Google Tag Manager, AdWords ir Analytics paskyromis, o jų neturintiems suteikiame prieigą prie testinės paskyros. Mokymų metu tavęs laukia daugybė praktinių užduočių. Vos per dvi dienas išmoksi, kaip iki minimumo sumažinti priklausomybę nuo programuotojų, operatyviai įdiegti įvairius skaitmeninės analitikos įrankius ir kaip surinkti papildomų itin svarbių duomenų. Įgijęs teorinių žinių ir išmokęs daug praktinių Google Tag Manager gudrybių, savo verslo tikslų sieksi efektyviau ir žymiau greičiau, nei iki šiol.

Laikas

30 (Antradienis) - 31 (Trečiadienis)

Adresas

Kalvarijų g. 137 E, Vilnius

Renginį organizuoja

Digital Academy

eg. noone[at] thismail.com
preloader