Paskelbta

Žiemos linksmybės, egzaminai, lažybos ir mes jus mylim

Prisiminiau savo seno bičiulio Gedimino kadaise parašytą ketureilį:

Kadangi už lango vis lyja lietus,
Kalėdų šiais metais iš viso nebus.
Nereiks puošti eglės, nereiks švęst Naujų –
Belieka tik džiaugtis balom už langų.

Prisimenu jį kiekvieną gruodį jau maždaug 15 metų. Ir kasmet, nepaisant šio eilėraštuko turinio, Kalėdos ateina. Kartais lietingos, kartais snieguotos, bet visada smagios.

Mūsų valdovo Tado išraiška gal ir nevisai linksma, bet patikėkit, širdis jo džiūgauja!

Prieššventinis laikotarpis visada skirtas apmąstymams, apibendrinimams, naujametiniams pažadams ir kitiems gražiems dalykams, kuriuos skleidžiam aplinkui iš trumpam suminkštėjusios dūšios. Vaikų svajonių pildymai, maisto bankai, net parkinguose atiduodami po eurą kitą ten beklaidžiojantiems įtartiniems vyrukams, kuriems “netikėtai pasibaigė degalai ir reikia sugrįžti namo šventėms” nesijaučiam apgauti. Švytim kaip eglutės girliandos. #smagu, kaip pasakytų Vilniaus meras 🙂

Su Digital Academy šutve šiemet darome sertifikavimo renginį. Taip nuoširdžiai darom, kad net dūmai rūksta: vis svarstom ir ginčijamės, kas svarbiau  – ar kad kuo daugiau išsilaikytų nelengvą Mobile Advertising egzaminą, ar kad kuo daugiau kas pasilinksmintų.

Kai pagalvoji, toli gražu nėra lengva iškomunikuoti ir kviesti žmones į renginį, dėl kurio pagrindinės temos iki galo pats nesi apsisprendęs: kaip priversti žmones atlikti konversijas nukreipimo puslapyje (landing page, aha), kai nežinai, ar būtinai visi turi laikyti egzaminą, ar nebūtinai.

Sumastėm štai ką: visos dienos prieškalėdiniu laikotarpiu yra pilnos smagybių ir netikėtumų, juk taip? Ir kiekvienas turėtų rasti sau malonios veiklos. Be to, beveik kiekvieną, kuriam teko kada nors ko nors kur nors mokytis, galima priskirti į:

–          pirmūnus (drąsūs-stiprūs-vikrūs),

–          laimės kūdikius (ateina į atsiskaitymus nelabai mokęsi ir gauna puikius  įvertinimus)

–          žiburėlių liūtus (kurių niekas niekur nemato tol, kol nepakvimpa vakarėlių užkandžiais)

Sako, dar yra vidutiniokai, kuriems nelabai kas svarbu, bet mes tai tokių nepažįstame!

Taigi siūlyčiau save priskirti vienai iš 3 kategorijų ir pagalvoti, kaip norėtumėt praleisti GRUODŽIO 16 dieną pas mus, Digital Academy:

1. Norintiems mokytis, “semtis žinių” apie Google Mobile reklamą ir sudėlioti turimą supratimą į atskiras lentynėles, kad skirtumėt app extension nuo mobile bid adjustment’o – mokymai nuo 9:00 ryto. Šitas reikalas kainuos jums € 199

2. Viską mokantiems arba tiesiog norintiems išsilaikyti egzaminą šiek tiek pasinaudojant “draugo  pagalba” (draugai šiuo atveju būsim mes, Digital Academy  lektoriai), registruokitės ir ateikite į Mobile Advertising sertifikato laikymą. Pradžia 16:30. Šita dalis NEMOKAMA, be to, gausite visokiausių dovanų, prizų ir kitų gėrybių. Mes jau dabar trinam delniukus ir beveik kertam lažybų, kurio lektoriaus grupė geriausiai pavarys su egzaminais. Registracija ČIA.

3. Norintiems pasilinksmint, padurnavot, save parodyt, į kitus pažiūrėti, paplepėti tiek su mumis, tiek su draugais, konkurentais ir kolegomis, pavalgyt ir išgerti – pažadam nepasišiukšlinti ir kviečiam VISUS VISUS į KALĖDINES DIGITAL ACADEMY DŪZGES. Renginio pradžia – 19:00. Šitas reikalas taip pat yra NEMOKAMAS, o jo metu tai jūs net neįsivaizduojate, kaip bus #smagu. Turime paruošę tokią ragavimo programą, kad maža nepasirodys. Kol kas atskleisiu tik tiek, kad ieškome laboratorinių lėkštelių ir ilgai žiūrime į maisto spalvas. Ką jūs į tai? Registruotis į vakarėlį nereikia, bet jei turite noro ir (truputį per) stiprų atsakomybės jausmą, tai brūkštelkite mūsų gerajai fėjai Rūtai adresu rp@digitalacademy.lt.

Štai kuo mes gyvename šiomis dienomis. Tikimės, kad ir jūs jau po truputį ieškote šventinės nuotaikos, o nuėję į prekybos centrą bent akies krašteliu žvelgiat į kampą, kur pernai pardavinėjo eglutes. 

Pasimatysime greitai, taip? Taip? Ir parodysime visiems, kaip reikia dūgzt, nesvarbu, ar lyja, ar sninga.

Įrašo autorė: sertifikuota Google trenerė Milda Prušinskaitė